Eduweb zavrsni rad

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Eduweb zavrsni rad

Ovaj forum je dio moga zavrsnoga rada.


    Završni rad!

    avatar
    Admin
    Admin


    Broj postova : 3
    Join date : 14.02.2015

    Završni rad! Empty Završni rad!

    Postaj by Admin sub vel 14, 2015 3:53 pm

    Završni rad!!! No

    Pozdrav svima! Ja sam Tomislav, živim u Slavonskom Brodu, idem u Tehničku školu u Slavonskom Brodu, 4. razred.
    Ovo je dio moga završnoga rada pod imenom Edukativna web stranica. Stranica još nije objavljena na internetu.
    Izrađujem ju u programu Adobe Muse, sastoji se od nekoliko podstranica. Uskoro ju objavljujem na webu,
    a prije želim reći kako je svaki savjet dobrodošao Smile . Ukratko, web stranicu izrađujem iz jednog, jednistvenog razloga,
    a to je završni rad. Želja mi je da uspijem u naumu i da uživam u izradi, te da na kraju napišem lijep elaborat završnoga rada
    koji će postići dobru ocjenu. Zbunjen sam trenutno jer neznam kako bi popunio tih 20 stranica završnog  No , zamislio sam ga u nekakve tri etape:

    1. O programu Adobe Muse
    2. Izrada web stranice
    3. Objava web stranice na internetu

    Ovaj forum će biti umetnut u web stranicu kao iframe, tako da se neće trebati ići baš na stranicu forumotiona. Na forumu mi možete
    dati bilo kakav savjet u vezi web stranice, što bih trebao promjeniti, umetnuti, bilo što  Smile . Unaprijed hvala  Very Happy

    PS: Ovo sam brzo pisao, tako da ako izgleda blesavo neka vas ne iznenadi  lol!  

      Sada je: ned svi 12, 2024 4:22 am.